Huolto

010 583 3590

huolto@innogreen.fi

Myynti (pääkaupunkiseutu)

010 583 3595

helsinki@innogreen.fi

Myynti (Tampere)

010 583 3596

tampere@innogreen.fi

Myynti (muut alueet)

010 583 3593

myynti@innogreen.fi

Jätä yhteydenottopyyntö, niin otamme sinuun yhteyttä!




Asiakasvastaavat: Helsinki

Tuomas Huovinen

tuomas.huovinen@innogreen.fi

040 158 9335

Kirsi Hänninen

kirsi.hanninen@innogreen.fi

040 451 6565

Elina Nieminen

elina.nieminen@innogreen.fi

040 147 1886

Sami Vainionpää

sami.vainionpaa@innogreen.fi

050 566 6566

Pia Paajanen

Hallintoassistentti (laskutus)

pia.paajanen@innogreen.fi

050 464 1668

Asiakasvastaavat: Tampere

Raisa Koiranen

raisa.koiranen@innogreen.fi

050 567 9511

Anne Ollila

anne.ollila@innogreen.fi

050 569 5262

Suvi Helin

suvi.helin@innogreen.fi

050 567 1667

Asiakasvastaavat: Baltia

Elina Nieminen

elina.nieminen@innogreen.fi

040 147 1886

Huolto

Sari Räty

sari.raty@innogreen.fi

050 569 5263

Piha ja puutarha

Anni-Maija Akkanen

anni-maija.akkanen@innogreen.fi

050 467 2144

Mats Wikström

mats.wikstrom@innogreen.fi

010 583 3598

Lehdistö

Yrittäjät

Jaakko Pesonen

jaakko@innogreen.fi

010 583 3591

Mikko Sonninen

mikko@innogreen.fi

010 583 3592

Oula Harjula

oula@innogreen.fi

010 583 3594

Ostoskorissasi on tuotetta.
Yhteensä
Siirry kassalle Palaa kauppaan

Toimitusosoite: