Huolto

010 583 3590

huolto@innogreen.fi


Myynti

010 583 3595

myynti@innogreen.fi


Piha ja puutarha

010 583 3598


Hallinto

010 583 3594​

laskut@innogreen.fi

Jätä yhteydenottopyyntö, niin otamme sinuun yhteyttä!




Asiakasvastaavat: Helsinki

Tuomas Huovinen

tuomas.huovinen@innogreen.fi

040 158 9335

Kirsi Hänninen

kirsi.hanninen@innogreen.fi

040 451 6565

Elina Nieminen

elina.nieminen@innogreen.fi

040 147 1886

Sami Vainionpää

sami.vainionpaa@innogreen.fi

050 566 6566

Asiakasvastaavat: Tampere

Anne Ollila

anne.ollila@innogreen.fi

050 569 5262

Suvi Helin

suvi.helin@innogreen.fi

050 567 1667

Asiakasvastaavat: Baltia

Elina Nieminen

elina.nieminen@innogreen.fi

040 147 1886

Huolto

010 583 3595

Sari Räty

sari.raty@innogreen.fi

Huolto (Pääkaupunkiseutu)

Raisa Koiranen

raisa.koiranen@innogreen.fi

Huolto (Tampere)

Piha ja puutarha

010 583 3598

Lehdistö

Hallinto

010 583 3594

Jaakko Pesonen

Yrittäjä

jaakko@innogreen.fi

Mikko Sonninen

Yrittäjä

mikko@innogreen.fi

Oula Harjula

Yrittäjä

oula@innogreen.fi

Pia Paajanen

Hallintoassistentti (laskutus)

pia.paajanen@innogreen.fi

Laskutustiedot

Pyydämme toimittamaan kaikki meille osoitetut laskut verkkolaskuina tai sähköpostilla.

Verkkolaskuosoite: 003724131339

Operaattori: Maventa (003721291126), tai DABAFIHH


PDF-laskut: 24131339@scan.netvisor.fi

Laskutusohjeet pdf-tiedostossa: Lataa tästä

Ostoskorissasi on tuotetta.
Yhteensä
Siirry kassalle Palaa kauppaan

Toimitusosoite: